הורדת התוכנה לניהול מסמכים Doc-IL

ניתן להוריד את התוכנה לניהול מסמכים לצרכי בדיקת המערכת עבור התאמה לצרכים עיסקיים בלבד לשימוש עד 25,000 מסמכים. לאחר הורדת התוכנה ניתן לפנות לחניבעל מערכות בע”מ ולקבל תמיכה בהתקנה והדרכה קצרה מרחוק באמצעות שליטה מרוחקת או באמצעות הדרכה קולית. הורד את התוכנה ונסה – עוד היום.

להורדה לחץ כאן

הורדת התוכנה לחתימה דיגיטלית DigiSign-IL

לבדיקה וניסוי של תוכנת החתימה של חניבעל מערכות, הורד והתקן את המערכת.
לאחר מסירת הפרטים, תקבל קישור למייל.
הורד את התוכנה ופעל בהתאם להנחיות.
חניבעל מערכות יצרו איתך קשר ויעבירו לך קובץ הגנות פתוח לתקופת הבדיקה.
המערכת אינה מוגבלת וניתן לייצר קובץ החתמה, או להשתמש בהתקן שקיבלת מגורם מאשר.

להורדה לחץ כאן

הורדת תוכנה לסריקת מסמכים לפי ברקוד – BarCode-IL

התוכנה לסריקת מסמכים ומפתוח אוטומטי ע”פ ברקוד, היא אחת ממוצרי הדגל שלנו. היא מצטיינת בפשטותה וביכולתיה הטכנולוגיות. התוכנה מבצעת זיהוי ברקוד ע”פ ערכים דינמיים ויצירת קובץ מתאים (PDF/TIFF) בספריה שנקבעה עבור כל סוג מסמך.

להורדה לחץ כאן

ניהול מסמכים – המדריך למשתמש

המדריך יאפשר לכם להבין ולנצל ביעילות מירבית את ה- “מערכת לניהול מסמכים” וללמוד דברים חדשים על המערכת לניהול מסמכים שיתרמו וישפרו את תרומת המערכת לארגון כמערכת לניהול מסמכים העושה שימוש במירב הטכנולוגיות המתקדמות (כולל סריקה למנות, זיהוי ברקוד ומפתוח אוטומטי, חתימה דיגיטלית ועוד) אנו ניתן מענה לכל דרישה מצד הלקוח שתתרום ליעילות מירבית של המערכת לניהול מסמכים.

להורדת המדריך לחץ כאן

המדריך לפרויקט לדוגמא של המערכת לניהול מסמכים

המדריך יאפשר לכם להבין את המערכת וליצור מצב שבו תוכלו לנצל ביעילות מירבית את המערכת לניהול מסמכים וללמוד דברים חדשים על המערכת לניהול מסמכים שיתרמו וישפרו את תרומת המערכת לארגון. קרא את המדריך בעיון והקם פרויקט בהתאם להסבר וההנחיות. התחל בביצוע סריקות של מסמכים בודדים, והתקדם לסריקה במנות. קטלג מסמכים מתוך הדיסק/דיסק-און-קי והמשך לקטלוג מתוך ה- Outlook. קבצי אופיס ומקורות אחרים.

להורדת המדריך לחץ כאן

TeamViewer 5

לחברת חניבעל מערכות בע”מ רישיון לשימוש בתוכנת TeamViewer לצורך מתן שירות מרחוק.

במידה והתוכנה אינה מותקנת אצלך, אנא, הורד את התוכנה והתקן אותה בספרייה כלשהיא בשרת כדי שתוכל לשרת את כלל המשתמשים במערכת.

להורדת התוכנה – לחץ כאן