דף ההורדות של מוצרי חניבעל מערכות - הורד עכשיו והתחל להשתמש

ניהול מסמכים - doc-il

ניתן להוריד את התוכנה לניהול מסמכים לצרכי בדיקת המערכת עבור התאמה לצרכים עיסקיים בלבד לשימוש עד 5,000 מסמכים. לאחר הורדת התוכנה ניתן לפנות לחניבעל מערכות בע”מ ולקבל תמיכה בהתקנה והדרכה קצרה מרחוק באמצעות שליטה מרוחקת או באמצעות הדרכה קולית. הורד את התוכנה ונסה – עוד היום.

החתמה דיגיטלית - digisign-il

הורד והתקן את המערכת. מסור פרטים, ותקבל קישור למייל. הורד את התוכנה ופעל בהתאם להנחיות. המערכת אינה מוגבלת וניתן לייצר קובץ החתמה, או להשתמש בהתקן שקיבלת מגורם מאשר.

התוכנה מיועדת להחתמת קבצי PDF או Tif/Jpg/Bmp/PNG

באמצעות כרטיס חכם או תעודה מאובטחת בלבד

התוכנה – אינה מיועדת

להחתמת לקוחות מרחוק (חתימה ידנית).

החתמה דיגיטלית בשרת - serversign-il

לבדיקה וניסוי של תוכנת החתימה בשרת של חניבעל מערכות, הורד והתקן את המערכת. לאחר מסירת הפרטים, תקבל קישור למייל. הורד את התוכנה ופעל בהתאם להנחיות. המערכת אינה מוגבלת וניתן לייצר קובץ החתמה, או להשתמש בהתקן שקיבלת מגורם מאשר.

ניהול מסמכים - המדריך למשתמש

המדריך יאפשר לכם להבין ולנצל ביעילות מירבית את ה- “מערכת לניהול מסמכים” וללמוד דברים חדשים על המערכת לניהול מסמכים שיתרמו וישפרו את תרומת המערכת לארגון כמערכת לניהול מסמכים העושה שימוש במירב הטכנולוגיות המתקדמות (כולל סריקה למנות, זיהוי ברקוד ומפתוח אוטומטי, חתימה דיגיטלית ועוד) אנו ניתן מענה לכל דרישה מצד הלקוח שתתרום ליעילות מירבית של המערכת לניהול מסמכים.

ניהול מסמכים - פרויקט לדוגמא

המדריך יאפשר לכם להבין את המערכת וליצור מצב שבו תוכלו לנצל ביעילות מירבית את המערכת לניהול מסמכים וללמוד דברים חדשים על המערכת לניהול מסמכים שיתרמו וישפרו את תרומת המערכת לארגון. קרא את המדריך בעיון והקם פרויקט בהתאם להסבר וההנחיות. התחל בביצוע סריקות של מסמכים בודדים, והתקדם לסריקה במנות. קטלג מסמכים מתוך הדיסק/דיסק-און-קי והמשך לקטלוג מתוך ה – outlook. קבצי אופיס ומקורות אחרים.

תוכנות שליטה מרחוק

הורדת תוכנת שליטה מרחוק – התקנה ללא עלות

הורת תוכנת AnyDesk