בזק חטיבת משאבי אנוש

החטיבה אחראית על כל כח האדם בחברה. לצורך התנהלות החטיבה פיתחנו מערכת לניהול חוקת שכר בשיתוף עם איתן שפיר ושות’. המערכת כוללת את סמלי שכר הנהוגים בארגון כשהם מגובים במסכי מקור ומהווה בסיס לניהול חוקת השכר בארגון.

שלמה סיקסט

שלמה סיקסט – חברת השכרת רכב. ניהול שמאות ותמיכה בגורמים בחברה המטפלים ברכבים השייכים לקבוצה.

נמל חיפה

רכש את המוצר “חוקת שכר” ע”מ לתחזק את חוקת השכר שבין הנהלת הבנק לעובדי החברה. המערכת פותחה בשיתוף עם “איתן שפיר רואי חשבון ושות’

מלונות פתאל

רשת מלונות ברחבי הארץ סריקה ומפתוח אוטומטי BarCode-IL לצורך קישור מסמכים חתומים למערכת ה- ERP של הארגון.

אגנטק

שיווק ומכירה של ציוד רפואי. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי -Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

בנק ישראל

הבנק המרכזי של מדינת ישראל פיתוח של מערכת לניהול חוקת שכר בשיתוף עם איתן שפיר ושות’. המערכת כוללת את חוקת השכר המוסכמת כשהיא מגובה במסכי מקור.

רשת ביטחון

חברת “רשת בטחון ” בע”מ המספקת שירותי אבטחה, שמירה וניקיון בכל הארץ. רכשה מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול תיקי עובדים, לקוחות, ספקים ופרויקטים שונים המתנהלים בחברה.

בנק לאומי

רכש את המוצר “חוקת שכר” ע”מ לתחזק את חוקת השכר שבין הנהלת הבנק לעובדי החברה. המערכת פותחה בשיתוף עם “איתן שפיר רואי חשבון ושות’

בנק דיסקונט לישראל

אחד מהבנקים הגדולים במדינה. פיתוח של מערכת לניהול חוקת שכרבשיתוף עם איתן שפיר ושות’. המערכת כוללת את חוקת השכר המוסכמת כשהיא מגובה במסכי מקור.

מרכז יכין

החברה של סמי שמעון ואנג’לה שמעון מרכזת מספר חברות בת שבבעלותם מרכזי מסחר, משרדים אדמות חקלאיות ועוד ועוד. החברה תשתמש במערכת ניהול המסמכים של חניבעל במטרה לרכז את כל המידע הדיגיטלי הקשור לכלל העסקים בחברה, קשרי חוץ וכד’.

ישוב אבני חפץ

הישוב אבני חפץ הממוקם בשומרון משתמש במערכת כדי לרכז את כל המידע הקשור לגורמי חוץ ותושבים בישוב החברה כולל הסכמים ופירוט חשבונאי וכן תשריטי מגרשים ומסמכים הקשורים לתכתובות בינם לבין גופי מדינה, תורמים וכד’

אחיה – ללמוד שאתה יכול

חברת אחיה רכשו את המערכת ע”מ להשתמש בה כבסיס לסריקה ותיוק של מסמכים בארגון והפצתם לפורטל הארגוני של החברה.

קיבוץ עין החורש

הקיבוץ רכש את התוכנה בכדי לסרוק ולשמר מסמכים ישנים וכן לסרוק ולקשר מסמכים הקשורים להרחבה בקיבוץ.

חברה כלכלית קרית גת

המערכת משמשת את המחלקה ההנדסית והנהלת החשבונות בחברה. מרכזת את כל ההסכמים, תכנונים ואפיונים הקשורים לעיריית קרית גת.

Edwards Lifesciences

חברה המפתחת ציוד ופתרונות רפואיים הזמינה פיתוח של תוכנה המפיצה מידע לגבי נהלים חדשים בחברה ואוגרת את רשימת העובדים שקראו את הנהלים החדשים.

הראל חברה לביטוח

פיתוח מערכת לניהול תביעת רכב רכוש כחלק מהמערכות הארגוניות של החברה. המערכת משמשת את כל הגורמים בחברה המטפלים בסילוק תביעה במקביל למערכת המרכזית של החברה. קולטת מסמכים ותמונות משמאי החוץ של החברה ומאפשרת למשתמשים בארגון לסיים הטיפול בתביעה.

מגדל חברה לביטוח

פיתוח מערכת לניהול תביעת רכב רכוש כחלק מהמערכות הארגוניות של החברה. המערכת משמשת את כל הגורמים בחברה המטפלים בסילוק תביעה במקביל למערכת המרכזית של החברה. קולטת מסמכים ותמונות משמאי החוץ של החברה ומאפשרת למשתמשים בארגון לסיים הטיפול בתביעה.

שלמה חברה לביטוח

פיתוח מערכת לניהול תביעת רכב רכוש כחלק מהמערכות הארגוניות של החברה. המערכת משמשת את כל הגורמים בחברה המטפלים בסילוק תביעה במקביל למערכת המרכזית של החברה. קולטת מסמכים ותמונות משמאי החוץ של החברה ומאפשרת למשתמשים בארגון לסיים הטיפול בתביעה.

ב. ליטאי, ניהול סיכונים

מהחברות המובילות לניהול סיכונים בביטוחי רכוש וחבויות בישראל, ומייצגת את החברות והגופים מהבולטים במשק. מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול מסמכי הארגון. תוך שימת דגש על קליטה מהירה של מסמכים ואחזור מהיר. המערכת מאפשר ותומכת במידור מסמכים ע”פ קבוצות משתמשים בהתאם לנהוג בארגון.

אופקים סוכנות לביטוח

מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול מסמכי הסוכנות. תוך שימת דגש על קליטה מהירה של מסמכים ואחזור מהיר.

טלסקר בע”מ

טלסקר בע”מ מבצעת סקרים ומידע עבור לקוחותיה. מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול תיקי לקוחות, ספקים ופרויקטים שונים המתנהלים בחברה.

סלע סוכנות לביטוח

מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול חכם של תיקי לקוחות.

המרכז ללימודים אקדמאים

מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול תיקי משרד סמנכ”ל הארגון.

פוליביד

יצרני מוצרי בידוד. סריקה ומפתוח אוטומטי BarCode-IL לצורך קישור מסמכים חתומים למערכת ה- ERP של הארגון.

גני יהושוע

ניהול פרקים בעיריית ת”א. מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול תכתובת במגוון נושאים, ניהול פרויקטים וטיפול בתשתיות

ש.י.ג הובלות

החברה עוסקת בשינוע תרופות ומוצרים רפואיים. סריקה ומפתוח אוטומטי BarCode-IL לצורך קישור מסמכים חתומים למערכת ה- ERP של הארגון

עמוס גזית

שיווק ומכירה של ציוד רפואי. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי – Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

נובה לייזר

יבוא ושיווק של מכשור טיפולי/ מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי -Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי

ח.י אלקטרוניקה

יבואנים ומשווקים של ציוד אלקטרוני. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי – Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

פילת מקבוצת היי-קפיטל

חברת האבחון ומיון המובילה והותיקה בישראל, מתחדשת! פילת נוסדה ב-1974, מבחני המיון שלה היו למותג מוביל והפכו לשם גנרי למבחני מיון בארץ (“מבחני פילת”) סריקה ומפתוח אוטומטי BarCode-IL לצורך קישור מסמכים חתומים למערכת ה- ERP של הארגון.

ישר אדריכלים

מגלם את תרבות הבנייה המתקדמת של ישראל משנות ה-50 ועד ימינו תוך שימוש ביצירתיות ומצוינות אדריכלית. מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול תיקי הפרויקטים, כולל את כל החומר האפשרי ע”פ פרויקט/סוג מסמך. המערכת משמשת את כלל עובדי החברה ומאפשרת שיתוף מצד אחד ומידור בהתאם לצרכים.

יסקי מור סיון אדריכלים (MYS Architects)

אחד ממשרדי האדריכלות הגדולים בישראל. מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול תיקי הפרויקטים, כולל את כל החומר האפשרי ע”פ פרויקט/סוג מסמך. המערכת משמשת את כלל עובדי החברה ומאפשרת שיתוף מצד אחד ומידור בהתאם לצרכים.

U.N.I

החברה מספקת שירותי ייצור מקצועיים ואינטרגרציית מוצרים מלאה בתחום האלקטרוניקה. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי – Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

AMS

פיתוח ייצור ושיווק של מיכשור רפואי. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי -Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

וויזקום תקשורת בע”מ

החברה מספקת פתרונות תקשורת איכותיים ומתקדמים בארץ ובעולם. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי -Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

מליסרון – בית השקעות

חברת הנדל”ן המובילה בישראל בתחום הקניונים ומרכזי המסחר מקבוצת עופר השקעות. מערכת לניהול מסמכים – Doc-Il לניהול תיקי לקוחות, חנויות, משרדים, כולל כל התכתובות מכל הסוגים עם כל הרשיות במדינה הנוגעות בדבר. המערכת משמשת את כל עובדי החברה בכל הקניונים תוך כדי שמירה על הרשאות צפיה.

דטה-קאר בית תוכנה

מתן שירותים ותמיכה מחשובית לחברה שייבאה לארץ את מנוע החישוב של תיקון, טיפול והחלפה של חלקי חילוף מבית AudaTex. המערכת משמשת כבסיס לתוכנה לניהול משרד שמאי שפותחה ע”י חניבעל מערכות.

AMI TEC

שיווק ומכירה של ציוד רפואי. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי – Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

ארגנטולס

יבואנית כלי עבודה. מערכת לניהול מסמכים בסביבת פריוריטי – Doc2Erp לקליטה של מסמכים והודעות דוא”ל לתוך מערכת הפריוריטי.

איירקס – שירותי ייעוץ לביטוח משנה

יועצת לחברות ביטוחי משנה מחו”ל לגבי עסקאות מול חברות ביטוח בארץ. הותקנה מערכת לניהול מסמכים לצרכי ניהול כל התכתובת והמסמכים לגבי תיקי ביטוח.

אוניברסיטת תל אביב

מחלקת רישום תלמידים. חניבעל מערכות פיתחה תוכנת סריקה ותיוק עבור מסמכי התלמידים הנרשמים באוברסיטה. המערכת כוללת, סריקה עם וללא בר-קוד קליטה ממייל, צירוף מסמכים חדשים למסמכים קיימים ועוד.

STS

מערכת ניהול מסמכים לחברה שמבצעת יבוא מוצרים לתעשיה הכבדה, מנהלת תיקי יבוא ותכתובות על כל הזמנה.

CPM

מהחברות הגדולות בענף הבניה – מערכת ניהול מסמכים. החברה מנהל פרויקטים בהיקפים גדולים בכל הארץ ומנהלת תיקי פרויקט באמצעות המערכת לניהול מסמכים.

ערדום שירותי תקשוב

בית תוכנה מאזור הערבה, מפתחת ומפעילה מערכות ERP אצל לקוחות שונים. רכשה את מערכת הסריקה והתיוק באמצעות בר-קוד עבור לקוחותיה.

תנובה

חברת הבת ששון פירות יבשים. רכשה מוצר של זיהוי מסמכים לפי ברקוד וקישור למסמך המתאים במערכת ה- ERP של ערדום מערכות.

המערכת של חניבעל מתאימה לעסקים בכל גודל. היא פותחה במיוחד עבור מגוון ארגונים, חברות, מפעלים ועצמאים
כגון עורכי דין, רואי חשבון, סוכנויות ביטוח וכו’