המערכות של חניבעל מערכות הן מערכות ידידותית לתפעול, אינטואיטיביות ויכולות לשמש כל ארגון בכל סדר גודל ללא מגבלת כמות מסמכים, מחלקות וגורמים מקושרים. המערכות פועלות בכל סביבות מערכות ההפעלה של Windows כולל Windows-10, מופעלות מתוך שרתי הארגון (מכל סוג) כולל Terminal Server.

המערכות של חניבעל מערכות מידע בע”מ, מצטיינות בממשק משתמש פשוט ואינטואיטיבי ונסמכות על ידע של עשרות שנים בפיתוח מערכות ייעודיות לניהול מסמכים שנכתבו עבור חברות ביטוח, בנקים וארגונים נוספים.

להלן מבחר המוצרים המובילים לניהול משרד ללא נייר

למידע נוסף או פיתוח מערכות מיוחדות צרו איתנו קשר ונשמח לייעץ

Doc-il - ניהול מסמכים

ניהול מסמכים

מערכת ניהול המסמכים של חניבעל חוסכת לך עד 20% מעלויות המשרד! היא חוסכת בזמן עבודה, במקום אחסון ובהוצאות משרדיות. המערכת של חניבעל מערכות הינה מערכת קלה וידידותית לתפעול, אינטואיטיבית ויכולה לשמש כל ארגון בכל סדר גודל ללא מגבלת כמות מסמכים, מחלקות וגורמים מקושרים. המערכת פועלת בכל סביבות מערכות ההפעלה של Windows כולל Windows-10, מופעלת מתוך שרתי הארגון (מכל סוג) כולל Terminal Server.

מידע נוסף…

ארכיון דיגיטלי ממוחשב

מערכת הארכיב הממוחשב Archives-il מבית חניבעל מערכות מידע בע”מ, שמכונה גם (ארכיב דיגיטלי או ארכיון ממוחשב או ארכיב מסמכים או ארכיון מסמכים) הינה בעצם תוכנה לניהול מסמכים שמאפשרת סריקה של מסמכים הנמצאים בארכיון ואו הנכנסים לארכיון באמצעות סורק מקצועי או סורקים מחלקתיים.
הסריקה מתבצעת לפי מנות ותיוק המסמכים בספריות הייעודיות נעשב אוטומטית ע”י המערכת.

מידע נוסף…

סריקת מסמכים לפי ברקוד

מערכת סריקת מסמכים לפי ברקוד מזהה את הברקוד המוטמע בדף תוך כדי הסריקה, מפענחת אותו ומבצעת פעילות מפתוח אוטומטי. מסמכים בעלי ברקוד מתוייקים באופן אוטומטי, במהירות וללא צורך בכל הגדרה. התוכנה לסריקת מסמכים של חניבעל היא אחת מהמוצרים המובילים והמצטיינים בפשטות וביכולות טכנולוגיות מרהיבות.

מידע נוסף…

ניהול חדר סריקה

סריקת מסמכים בתהליך הכולל מפתוח מדוייק. המערכת סורקת מסמכים בכמויות גדולות ובמהירות רבה. ומאפשרת איתור מהיר של כל מסמך סרוק. סריקת מסמכים וניהולם בצורה המיטבית מתבצעים במערכות של חניבעל מערכות בצורה פשוטה ויעילה. הסריקה נעשית ע”י סורקים מחלקתיים, סורקים רשתיים וסורקים המותקנים בעמדה בודדת. “ניהול המסמכים” מתבצע בעזרת התוכנות של חניבעל מערכות והתוכנה לניהול המסמכים נבחרת לפי הצורך הברור של הלקוח.

מידע נוסף…

ניהול תיק אלקטרוני

מערכת ניהול תיק אלקטרוני של חניבעל, מצטיינת בפשטותה ונסמכת על ידע של עשרות שנים בפיתוח מערכות לניהול מסמכים שנכתבו עבור חברות ביטוח, בנקים וארגונים נוספים. המערכת קלה וידידותית לתפעול, אינטואיטיבית ויכולה לתרום לכל ארגון בכל סדר גודל, ללא הגבלת כמות מסמכים, מחלקות וגורמים מקושרים. המערכת מאפשרת ניהול תיק אלקטרוני עבור כל לקוח או תיק לקוח. התיק מאחסן מסמכים סרוקים, מסמכים מצורפים, התכתבויות דוא”ל ועוד וזאת על פי חלוקה לחוצצים.

מידע נוסף…

פתרונות בהתאמה אישית

חניבעל מערכות מידע מספקת שירותים נרחבים ללקוחותיה. בין היתר גם כמיקור חוץ, כיחידת מחשב אורגנית לארגונים, יעוץ ארגוני, ניהול פרויקטים, איפיון צרכים ודרישות. פיתוח מערכות ע”פ צרכי הלקוח, הטמעת מערכות טכנולוגיות, יעוץ בתחום ניהול מסמכים ומערכות תוכן, מתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, שירותי סריקה ומפתוח נתונים ללקוחות החברה ועוד ועוד.

מידע נוסף…

חניבעל מפלסת לך את הדרך להצלחה !