סריקה לפי בר-קוד - Barcode-IL​

סריקת מסמכים לפי ברקוד מבית חניבעל מערכות בע”מ

התוכנה לסריקת מסמכים ומפתוח אוטומטי ע”פ ברקוד, מבצעת זיהוי ברקוד ע”פ ערכים דינאמיים ויצירת קובץ מתאים (PDF/TIFF) בספריה שנקבעה עבור כל סוג מסמך, לדוגמא: ספריה יחודית לתעודות משלוח, ספריה לקריאות שירות וכד’.

 

בניית הקובץ נעשית ע”פ זיהוי הברקוד ויכולה להכיל דף אחד או יותר (קריאה וזיהוי של ברקוד מהדף הראשון עד לדף שמכיל ברקוד שונה).

 

מערכת ה- ERP/CRM/SAP או כל מערכת ארגונית אחרת, תבצע קריאה של הקבצים שנוצרו, ששמם כמספר התעודה/ערך ידוע ותתייג אותם במערכת המרכזית.

 

מסמכים שבהם קיים ברקוד מתוייקים באופן אוטומטי, במהירות וללא צורך בכל הגדרה. התוכנה לסריקת מסמכים של חניבעל היא אחת מהמוצרים המובילים והמצטיינים בפשטות וביכולות טכנולוגיות מרהיבות.

 

מערכת הסריקה האוטומטית מאפשרת לזהות ברקוד המודפס בכל מקום/כיוון בנייר הנסרק. תוך כדי הסריקה המערכת מזהה את הברקוד המוטמע בדף, מפענחת אותו ומבצעת פעילות מפתוח אוטומטי.

 

ע”פ “חוזה” מוגדר מראש בכל ברקוד יהיה “תו” אחד ייחודי לפחות שבאמצעותו נוכל לזהות את הברקוד ועל פיו את סוג המסמך.

 

המערכת תחפש את הדף הבא ברשימה ותבדוק קיום ברקוד ושינוי לעומת הברקוד הקודם לו. במידה ולא נמצא ברקוד כזה (לא נמצא שינוי), הדף יצטרף לקובץ שיחזיק את כל הדפים השייכים למסמך עד למציאת ברקוד חדש או סיום המנה (זיהוי מברקוד לברקוד).

 

המערכת “יודעת” לסרוק מסמכים או לטעון “קבצים סרוקים” מספריה ברשת ואו מקומית והיא מציגה את ה- “מנה” הסרוקה/טעונה ומאפשרת לשנות את מיקומי הדפים במנה כמו גם “לתקן” את קודי הברקוד שנמצאו (ניהול מנה).

 

באישור המנה, נוצרים קבצים ע”פ “חוקים” דינאמיים הכתובים בטבלת סוגי המסמכים דבר שמאפשר לכל מערכת (ERP/SAP/CRM) לטעון את תוצאות המפתוח.

סריקה לפי בר-קוד

עוד על סריקה לפי בר-קוד

עבור צרכיהם של חברות, מפעלים, ארגונים ועצמאיים פיתחה חניבעל מערכות תוכנה לסריקת מסמכים לפי ברקוד, המעמידה לרשותם יתרונות מגוונים. מדובר במערכת חכמה ומתקדמת, פשוטה וידידותית מאוד לשימוש, אשר מציגה את הרמה הגבוהה ביותר בסריקת המסמכים בכלל והברקודים בפרט.

 

סריקת ברקודים יכולה להתבצע באופנים שונים ועל ידי טכנולוגיות שונות. כידוע, ברקוד הוא השם לקוד מסחרי שעשוי מקווים מקבילים ישרים (או שיטות אחרות), אשר מייצגים אותיות או ספרות המחזיקות מידע אודות מוצרים מסוימים. למעשה, את הברקודים המציאו עוד באמצע המחצית השנייה של המאה העשרים, ומאז שנות השבעים שלה הם כבר מצויים בשימוש הולך וגדל בעולם המסחרי, כאשר בימינו ניתן למצוא אותם בקשת רחבה של מקומות: על מוצרים ברשתות מזון, מוצרים בחנויות ציוד, ספריות, מחסני מלאי ועוד מקומות רבים שבהם מחזיקים מוצרים או פריטים רבים.

 

סריקת ברקודים יכולה להתבצע כאמור באופנים שונים, למשל באמצעות קוראים המכונים CCD, באמצעות לייזר, באמצעות אימג’רים ובאמצעות הטלפון הנייד. כמו כן, ישנם סוגים רבים של ברקודים אותו מחלקים בדרך כלל לדו וחד מימדיים, כאשר ברקוד חד מימדי יכול לייצג כמויות בודדות ואילו ברקוד דו מימדי יכול לייצג גם מאות של אותיות וספרות.

 

חברתנו מעמידה לרשותכם תוכנת סריקת ברקודים מתקדמת, המבצעת סריקת מסמכים ומפתוח אוטומאטי באמצעות הברקוד המוטבע עליהם. התוכנה יודעת לזהות את הברקוד בהתאם לערכים דינאמיים וליצור קובץ מתאים בספריה שנקבעה לכל סוג של מסמך. זוהי תוכנה לסריקת מסמכים מובילה ובעלת יכולות טכנולוגיות מרשימות ביותר. היא מזהה את הברקוד שהוטבע בדף, מפענחת אותו ומבצעת מפתוח אוטומטי, תוך זיהוי של הברקוד המודפס בכל כיוון או מקום בנייר הנסרק. כמו כן, תוכנה זו יודעת לטעון קבצים סרוקים מתוך ספריה ורשת מקומית, וגם לסרוק מסמכים כאלו, להציג את המנה הטעונה או הסרוקה, תוך אפשרות לשינוי מיקומי דפים ותיקון של קודי ברקודים במידת הצורך.

יש לך שאלה בנוגע לתכונות המערכת? מעוניין לקבל הסברים נוספים?

צור איתנו קשר ונשמח לסייע לך

צוות חניבעל מערכות – מערכת לניהול מסמכים