סריקת מסמכים לפי ברקוד

Barcode-il - סריקת מסמכים לפי ברקוד

Barcode-il > סריקת מסמכים לפי ברקוד מבית חניבעל מערכות בע”מ

התוכנה לסריקת מסמכים ומפתוח אוטומטי ע”פ ברקוד, מבצעת זיהוי ברקוד ע”פ ערכים דינאמיים ויצירת קובץ מתאים (PDF/TIFF) בספריה שנקבעה עבור כל סוג מסמך, לדוגמא: ספריה יחודית לתעודות משלוח, ספריה לקריאות שירות וכד’.

בניית הקובץ נעשית ע”פ זיהוי הברקוד ויכולה להכיל דף אחד או יותר (קריאה וזיהוי של ברקוד מהדף הראשון עד לדף שמכיל ברקוד שונה).

מערכת ה- ERP/CRM/SAP או כל מערכת ארגונית אחרת, תבצע קריאה של הקבצים שנוצרו, ששמם כמספר התעודה/ערך ידוע ותתייג אותם במערכת המרכזית.

מסמכים שבהם קיים ברקוד מתוייקים באופן אוטומטי, במהירות וללא צורך בכל הגדרה. התוכנה לסריקת מסמכים של חניבעל היא אחת מהמוצרים המובילים והמצטיינים בפשטות וביכולות טכנולוגיות מרהיבות.

מערכת הסריקה האוטומטית מאפשרת לזהות ברקוד המודפס בכל מקום/כיוון בנייר הנסרק. תוך כדי הסריקה המערכת מזהה את הברקוד המוטמע בדף, מפענחת אותו ומבצעת פעילות מפתוח אוטומטי.

ע”פ “חוזה” מוגדר מראש בכל ברקוד יהיה “תו” אחד ייחודי לפחות שבאמצעותו נוכל לזהות את הברקוד ועל פיו את סוג המסמך.

המערכת תחפש את הדף הבא ברשימה ותבדוק קיום ברקוד ושינוי לעומת הברקוד הקודם לו. במידה ולא נמצא ברקוד כזה (לא נמצא שינוי), הדף יצטרף לקובץ שיחזיק את כל הדפים השייכים למסמך עד למציאת ברקוד חדש או סיום המנה (זיהוי מברקוד לברקוד).

המערכת “יודעת” לסרוק מסמכים או לטעון “קבצים סרוקים” מספריה ברשת ואו מקומית והיא מציגה את ה- “מנה” הסרוקה/טעונה ומאפשרת לשנות את מיקומי הדפים במנה כמו גם “לתקן” את קודי הברקוד שנמצאו (ניהול מנה).

באישור המנה, נוצרים קבצים ע”פ “חוקים” דינאמיים הכתובים בטבלת סוגי המסמכים דבר שמאפשר לכל מערכת (ERP/SAP/CRM) לטעון את תוצאות המפתוח.

המערכת של “חניבעל” מתאימה לעסקים בכל גודל.
היא פותחה במיוחד עבור ארגונים, חברות, מפעלים ועצמאים.