ניהול חדר סריקה - Scan-IL

ניהול חדר סריקה מבית חניבעל מערכות מידע בע”מ

זוהי מערכת תעשייתית לסריקה ומפתוח והמשמשת לניהול חדרי סריקה והיא מיועדת לאפשר לארגונים בינוניים או גדולים לבצע הליכי סריקה מורכבים.

 

“סריקת מסמכים” וניהולם בצורה המיטבית מתבצעים במערכות של חניבעל מערכות בצורה פשוטה ויעילה. הסריקה נעשית ע”י סורקים מחלקתיים, סורקים רשתיים וסורקים המותקנים בעמדה בודדת.

“ניהול המסמכים” מתבצע בעזרת התוכנות של חניבעל מערכות והתוכנה לניהול המסמכים נבחרת לפי הצורך הברור של הלקוח.

 

כידוע, בחניבעל מערכות קיימות מערכות לניהול תיקים סרוקים, ניהול מסמכים, סריקת מסמכים לפי ברקוד, סריקה תעשייתית ועוד.

 

לכל לקוח הצרכים שלו ולכל לקוח אנחנו תופרים חליפה המתאימה לו במדוייק.

 

כל תהליך סריקת המסמכים נעשה בתוך הארגון. ניתן גם לשלב סריקה חיצונית שנעשית ע”י חברות המתמחות בכך. לחברתנו שיתוף פעולה עם חברות שמבצעות סריקה במשרדי הלקוח או במשרדי החברה הסורקת ועדכון המסמכים במערכת הארגונית.

מוצר ניהול חדר סריקה

הסריקה מתבצעת ע”פ תהליך מובנה של הכנה > סריקה > מפתוח > והפרדת מסמכים סרוקים.

ניתן לבצע סריקת מסמכים בכמויות גדולות ובמהירות רבה תוך שימת דגש על מפתוח מדוייק.

 

המערכת מאפשרת חלוקה למספר בלתי מוגבל של לקוחות, כאשר לכל לקוח יש אפשרות להקצאה בלתי מוגבלת של מחלקות. לכל מחלקה יש הקצאה של עד 20 שדות מפתח. עבור כל שדה מפתח ניתן להגדיר: סוג, אורך, בדיקות מול בסיס נתונים חיצוני, מול רשימה, מול ערכים הקיימים במחשב המרכזי ומול Store procedure הנמצא בבסיס הנתונים המרכזי של החברה.

 

הסריקה מתבצעת למנות, כולל הדפסת מדבקה לכל מנה, והמנות נרשמות לארגז המקושר לתחנת הסריקה.

 

לכל תחנת סריקה ניתן להקצות ארגזים לפי לקוח כשכל ארגז מסומן במספר חד ערכי כדי שניתן יהיה למוצאו במהירות במחסן הארגון/ארכיב.

 

המערכת כוללת אפשרות להפיכת מיילים למנות (באמצעות “רובוט” אוטומטי) וכולל גם אפשרות של הפיכת פקסים המגיעים לתיבת מייל למנות סריקה.

הסבר נוסף על התוכנה

המערכת בנוייה כפס ייצור כאשר קיימת חלוקה ברורה לעמדות הכנה, סריקה (יצירת מנות) ומפתוח. עמדת מנהל מאפשרת ניהול המנות למפתוח, ניהול עמוד הסריקה, סטטיסטיקה על סריקה ומפתוח, שינוי עדיפויות ותורי עבודה ויצירת דיסק/קובץ תוצאה עבור המסמכים שעבורו מפתוח.

 

סריקת המסמכים מתבצעת באמצעות סורקים מסוגים שונים החל מהפשוטים ביותר וכלה בסורקים המשתמשים בדרייברים מסוג KOFAX.

 

לאחר סריקת המסמכים ומפתוחם, הארגון מקבל את הקבצים הסרוקים ובצמוד אליהם את קבצי המידע המכילים את כל המידע שמופתח עבור אותו המסמך.

יש לך שאלה בנוגע לתכונות המערכת? מעוניין לקבל הסברים נוספים?

צור איתנו קשר ונשמח לסייע לך

צוות חניבעל מערכות – מערכת לניהול מסמכים